Rady pro blogery

Rady pro blogery 1.část

15. srpna 2013 v 10:00 | Kristin
Zdravím vás u nové rubriky Rady pro blogery. V této rubrice najdete různé tipy pro blogery. Dnes si probereme vzhledovou stránku vašeho blogu.

Design blogu
Ač se to nezdá, je to první věc, na kterou většinu blogerů pohlédne. Pokud máte nějaký příjemný design, jednoduchý či složitější, budí to dobrý první dojem. Většina blogerů hned odchází z blogu, kde převažují tmavé barvy. Pro většinu je to prostě hrozně pesimistické. Také blogeři nemají moc rádi, když někdo má na blogu hodně zářivé barvy, které bijou strašně do očí.

Vzhled článků
Přiznejme si, že je lepší, když je článek upravený, dobře se čte, je také dobré přidat někdy nadpisek nebo obrázek. Osobně nerada ,, čtu " články, kde je jen pláclá první věta. Proto je lepší, když si s upraveností článků pohrajete.

Aktivita
Je dobré, pokud je admin blogu aktivní aspoň jednou týdně. Na blog, kam admin jednou vleze za půl roku, moc lidí chodit nebude. Proto když si založíte blog, věnujte mu nějaký svůj čas.

Přehlednost
Osobně mám ráda blogy, kde jsou články, menu a celkově vše hezky uspořádané, upravené. Proto je dobré, když si se svým blogem trochu pohrajete. Vyznáte se v něm neje vy, ale i vaši návštěvníci, kteří se k vám budou rádi vracet.
 
 

Reklama