Můj život s koňmi

Jezdecký deníček 31.10

31. října 2013 v 19:40 | Kristin
Ahoj, dnes jsem byla zase jezdit. Přijela jsem a Pavla měla už Mery nasedlanou, protože potřebovala ject dříve, tak aby jsme moc neztrácely čas. Jelikož potřebuji ještě pořádně procvičit výdrž v klusu, tak si mě vzala na lonž, abych se na sebe mohla pořádně soustředit. Také jsme trénovaly zastavení z klusu, abych si na to zvykla a někdy hned neletěla z koně. Také jsem se poněkud nedobrovolně proběhla ve cvalu, když se koně ve výběhu rozběhly a Mery se lekla/chtěla za nimi, nevím proč. Tak trochu vyhodila a rozběhla se. Naštěstí jsem se udržela. Pak už to bylo v pohodě. Mám pro vás nějaké fotky.

Jezdecký deníček 24.10

24. října 2013 v 17:43 | Kristin

Fotografie - Já a Desperádo

18. října 2013 v 12:47 | Kristin
Zdravím,
dnes bych vám chtěla ukázat pár fotek mě a anglického plnokrevníka Desperáda. Do této stáje, kde je ustájený, už nechodím, ale on se mi do srdce určitě zapsal. Je to první kůň, na kterém jsem strávila nejvíce hodin. Nesmějte se prosím mým výráznům, jsem naprosto nefotogenická.

Že by konečně štěstí?

30. září 2013 v 19:53 | Kristin
Zdravím,
bojím se být šťastná, aby se zase něco nepokazilo. O čem to mluvím? Konečně jsem našla ježdění. Vyhovuje to i rodičům, kteří jsou spokojeni s cenou. Na facebooku jsem napsala, že hledám levnější ježdění a ozvala se mi milá pani, že vyučuje na její kobylce, haflingovi Mery. Domluvily jsme se a brzy pojedu k ní na první hodinu. Už se moc těším. Samozřejmě vám o všem pak napíšu.

Můj život s koňmi

25. července 2013 v 14:58 | Kristin
Ahoj,
dneska bych vám chtěla napsat něco o mém životě s koňmi.
Koně mám ráda od ... už si to ani nepamatuji. Vím jen, že jezdit a trávit s nimi čas jsem chtěla vždycky. Furt jsem rodiče přemlouvala, až jednou konečně řekli ano. Hned jsem začala hledat stáj a jednu jsem našla. Zavolali jsme a pak se jelo podívat na stáj. Mě osobně se líbila a začala jsem tam chodit. Brzy jsem ale zjistila, že taková ,, malá " holka jako já jim je tam jen na práci, svezli mě max. 3x za rok. Rodičům se to nelíbilo, tak jsem z té stáje odešla.

Držte palečky ...

16. července 2013 v 13:02 | Kristin
Ahoj,
děkuji za vaše komentáře k minulému článku. Moc mě potěšily a snad i přinesly štěstí. Psala jsem do jedné stáje, zda nabírají členy a dnes se mi ozvaly, že ano. Takže tam v nejbližší době zavolám a od sprna bych tam chtěla začít chodit. Snad mi to vyjde, koně jsou tam krásní.
A také bych chtěla oznámit, že tu do soboty nebudu, jedu ke kamarádce na spaní. Přednastavila jsem vám články, tak snad se tu nudit nebudete.
A ještě děkuji, že navštěvujete můj blog. Vaše komentáře mě vždy potěší :´)

 
 

Reklama