Challenge

15.den - Budoucnost s koňmi

26. srpna 2013 v 10:21 | Kristin

15.den - Budoucnost s koňmi
Určitě v budoucnu bych chtěla mít vlastního koně a ráda bych vedla ke koním i mé děti, pokud nějaké budu mít. Nebudu jim tento zájem odepírat, ale naopak je budu podporovat. Každopádně s koňmi rozhodně přestat nechci. Jsou součástí mého života.

Tímto jsem ukončila 15 day challenge horse lovers. Doufám, že se vám líbila.

14.den - Co mi koně dali

24. srpna 2013 v 10:19 | Kristin
14.den - Co mi koně dali
Ukázali mi jejich úžasný svět. Ten pocit, když se koně dotknete, je nádherný. Můžete mu povědět cokoliv chcete a vy víte, že to nikomu nevyzradí. Říká se, že lidé, co se v mládí starali o koně, jsou v dospělosti vyrovnanější. Doufám, že to v mém případě bude. Každopádně, s koňmi je můj svět krásnější a zajímavější.

13.den - Koně jako koníček / profese?

22. srpna 2013 v 16:11 | Kristin

13.den - Koně jako koníček / profese?
Určitě jako koníček. I když koně hodně miluji, tak si uvědomuji, že bych to asi neutáhla. V jezdectví jde také o hodně peněz a ty já opravdu nemám. Ráda si třeba v dospělosti jednou za měsíc na koně sednu ( chtěla bych víckrát, ale vím, že čas bohužel nebude).

12.den - Poník / velký kůň

21. srpna 2013 v 13:00 | Kristin

12.den - Poník / velký kůň
Těžká otázka. Mám ráda rozpustilost a bezstarostnost poníků. Mám ráda krásu a pohyby koní. Podle mě v tom není rozdíl. Každý kůň nebo poník je něčím vyjímečný. Osobně, kdybych si měla vybrat, tak něco mezi poníkem a velkým koněm ( výškově ), jelikož jsem menší postavy a na většího koně mi dělá někdy problémy nasednout :)

11.den - Má oblíbená barva u koně

19. srpna 2013 v 8:44 | Kristin
11.den - Má oblíbená barva u koně
Lehká otázka. Moje nejoblibenější barva u koní je ryzák. A k tomu když má nějaké odznaky, no nádhera. Dále mám ráda palomino, vraníky a bělouše. Ale kdybych měla mít koně, bylo by mi jedno, jakou by měl barvu, na barvě přeci nezáleží :)

10.den - Mé nejneoblibenější plemeno

16. srpna 2013 v 11:15 | Kristin
10.den - Mé nejneoblibenější plemeno
Tak těch je opravdu hodně málo. Ale plemena, které se mi moc nelíbí, je třeba Achaltekinský kůň. Nevím proč, ale nelíbí se mi na nich ty krky, jak je mají takové jakoby stažené. Ale já mám ráda skoro všechna plemena :)

9.den - Mé nejoblibenější plemeno

12. srpna 2013 v 20:36 | Kristin

9.den - Mé nejoblibenější plemeno
Na prvním místě nemám jedno, ale hned dvě plemena a to Anglického plnokrevníka a Haflinga. Mám ale ráda všechna plemena, mezi mé další ,, více oblíbené " patří shirský kůň, shetlandský pony, velšské sekce a ČT. Ale kdybych si měla vybrat jen jedno, tak to jsou určitě angličtí plnokrevníci.

8.den - Můj nejoblibenější kůň

10. srpna 2013 v 10:00 | Kristin
8.den - Můj nejoblibenější kůň
Nejoblibenější kůň? V současné době asi žádný. Nejvíce jsem si ale kdy oblíbila Desperáda ( fotografie ), nádherného anglického plnokrevného ryzáka, který mě naučil jezdit. Umí pořádně vyškolit a taky vás díky svému občasnému zakopávání ( rád si hlídá nožky ) naučí rovnováze ...

7.den - Pohled ostatních na můj zájem - koně

8. srpna 2013 v 14:45 | Kristin
7. den - Pohled ostatních na můj zájem - koně
Jak bych to tak řekla. Na základce se mi kvůli mému koníčku smáli a nebavily se se mnou. Doteď nevím proč, já se jim přece nesmála, že hrají fotbal, pořád se malují a tak. Naštěstí je to už za mnou. Na střední se to díkybohu změnilo. Dokonce v mé třídě jsou i lidi, kteří je mají také rádi a některí i jezdí, tak si s nimi povídám. Okolí si už zvyklo a někdy se i ptají, co nového u koní a tak.

6. den - Můj blogový život

5. srpna 2013 v 11:15 | Kristin
6. den - Můj blogový život
Tak ten je docela dlouhý. Poprvé jsem měla blog v roce 2010. Byl o plemeni hafling. V té době jsem toto plemeno úplně zbožňovala. Teď je u mě toto plemeno na druhém místě. Ale to jsem trochu odbočila. V té době mi bylo úplně jedno, kolik mám komentářů a jaké je návštěvnost, moc jsem to s blogem neuměla a málo toho věděla. Poté jsem měla více a více blogů, některé jsem mazala, některé zase zakládala. Postupně jsem pochopila systém blogu, návštěvnosti, affilates a mnoho dalšího a jsem teď tady, kde jsem. Blog, který jsem měla nejdéle, byl můj minulý dusekoniku.blog.cz, který mi vydržel 3 roky ..
 
 

Reklama